Muffiny, muffiny, lepší na světě už nepoznáš...

Neděle v 6:00 | Switch |  Informační články

Aneb jak bídně jsem na tom s výzvou xD
Salvēte,

Jak už vám došlo z nadpisu, s muffiny to jde těžko :D Vyzkoušela jsem pouze tři další recepty, tak sem jen hodím fotky, tenhle šlánek je prostě jen takový oddych pro vás i mě :) OMG, ten pocit, když se někdo, jako jsem já, nacpe do kuchyně :D Na konci článku je ještě malé info.Jako první jsem se vám sem rozhodla dát něco hezčího, abyste hned zděšeně neutekli. Nebo alespoň mně se na pohled líbí. Jedná se o recept na kynuté muffiny se sušeným ovocem. Komu dělala babička kynuté buchty? Chutná to podobně. Vlastně to jsou takové buchty. Ve tvaru muffinů. A dělá se to stejně. Jako ovoce jsem myslím použila zrovna sušené meruňky.

Jak vám chutnají kynuité buchty a tak? Na mě osobně jsou tyhle věci (vyjadřování level 990) hodně suché, takže jako správný barbar si to mažu máslem xD Nebo jak můžete vidět, občas dávám šlehačku.


Jakkoliv odpudivě a zeleně vypadá tahleta věc... jak měla ta věta pokračovat? - - - Ten foťák to zkazil, musím to nějak vymyslet a dělat lepší fotky, když už sem chci něco dávat.

Nicméně na obrázku jsou hruškové muffiny s vlašskými ořechy a teď bych si je hned dala. A moje ruka na tom snímku vypadá staře.


Nějak moc oranžový, ne? Bohužel mám pocit, že to v téhle barvě vyšlo ve skutečnosti. Rozinkové muffiny s jogurtem a citronem. Vpekly se do nich košíčky, nepřála bych to ani největší mu nepříteli. Udělala jsem zločin. Místo čerstvých citronů jsem použila citronku a citronovou kůru z pytlíku. Ale chutnalo to famózně, huh. Ta citronová chuť je fakt super a nevadí mi ani rozinky, což je celkem zvláštní protože já fakt nejsem rozinkový člověk.

* * * * *
[následuje informačka, koho to nezajímá, nečtěte]

Dneska určitě jdu ven. Venku je krásně, pod mrakem, schyluje s k dešti, takže se mooc těším až splním své denní úkoly a budu moct vyrazit. Na blog toho plánuji tak moc, až se bojím, že mi vybuchne hlava a já nic neudělám. Přednost přede vším teď měl tento článek a článek, který vyjde v blízké době - něco jako challenge? Úplně bych to tak nenazvala, ale do té rubriky to zařadím.

Což mě přivádí k dalšímu bodu. Možná jste si všimli, že jsem včera vytvořila článek se sériemi článků na tomto blogu. Je to jeden z výsledků mé reorganizace blogu. Blog bude normálně běžet dál, ale musím to tu překopat. Rubriky projdou nějakou tou změnou určitě. Další bod je design.

Tohohle se trošku bojím, protože se mi aktuální vzhled blogu dost líbí a dal mi práci. Některé ty obrázky pro mě hodně znamenají a tak. Vlastně to odstartovalo, když jsem byla nazvána otaku. Já nejsem otaku, nehodlám se nikam takhle zařazovat (o "zařazování se" plánuji článek), ale v žádném případě mě to neurazilo :D Jen mě to donutilo k zamyšlení, takže děkuju.

Došlo mi, že ten blog, jelikož jde vlastně o odraz mé duše, nevypadá tak, jak by měl. Předělám to.

Poslední dobou jsem zmatená a neustále mě bombardují nové a nové nápady, chaos everywhere. Nezvladatelný no. Jen se podívejte na insta, kolik mám rozepsaných článků. Od té chvíle mi jich ještě hodně přibylo xD (a nedodělala jsem žádný)

Valēte.
Zdroj obrázku: [48]
Můj DeviantArt: ZaneWie
 


Anketa

This is my kingdom come.

»🌵«

Komentáře

1 sakay sakay | Web | Neděle v 22:15 | Reagovat

náhodou, všechny i vypadají super :D :) to sušený ovoce si do nich dám taky! a ty s tim jogurtem, jak jsi je dělala? to jsi do těsta přimíchala jogurt jen? :)

(ten desing je krásnej)

2 D D | Web | Pondělí v 16:48 | Reagovat

Sladké moc nejím, takže i kdyby byly naprosto dokonalé, stejně bys mě nezlákala. Ale tak hlavní, že se dali jíst, ne?

3 Eliss Eliss | Web | Pondělí v 20:32 | Reagovat

Muffiny jsme dělávali vždycky u nás na praxi, pak jsem si je chodila do prodejny kupovat protože byly vynikající :-)

4 Lukas Dream Lukas Dream | E-mail | Web | Pondělí v 21:07 | Reagovat

Neuraž se, ale ten druhej vypadá - jak to k**va nazvat?! - nelahodně. Ale je všeobecně známo, že foťák zkresluje a nejdůležitější přece chuť :D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.